Alfa Romeo 166 1999a keremeister müüdud, lukku

#20
Eelpool oli juttu värvimisest...Kerel mõningad mõlgid ja muid vimkasid...plaan ka praegune tavaline must toon vahetada ilusa teraga musta värvi vastu...

Täna tegin sellega algust.Võtsin auto lahti...suhteliselt keeruliselt käivad ära stanged...Tihendeid uste ümber on ka sama palju, kui 7-BMW-l...

Tegin pühjaliku pesu...

Üks küsimus tekkis ka...nimelt pärast lahtivõtmist näitas kompu kliimaseadme viga ja välistemperatuuriks -40 , siit ka küsimus, et kus asub 166-el välistemperatuuri andur???Teistel autodel on see reeglina esistange küljes aga eest ma rohkem juhtmeid lahti ei ühendanud, kui ainult udutuled ja peeglid...



Natuke pildimaterjali...püüan töö edenedes seda pidevalt uuendada...

Pilt
Pilt


Pilt
Pilt


Pilt
Pilt


Pilt
Pilt


Pilt
Pilt
Viimati muutis keremeister, 28 Okt 2008, 19:39, muudetud 10 korda kokku.

Alfa Romeo 166 1999a keremeister müüdud, lukku

#24
Oli küll plaanis esmaspäeval jätkata, kuid kodus polnud kottigi teha ja mõtlesin veits nokitseda...Tulemus: jupid krundi all...kere veel teha...

Pilt
Pilt


Pilt
Pilt




Pilt
Pilt


Ja kruntimine

Pilt
Pilt


Pilt
Pilt


sai siis täna jätkatud töödega...

auto kere sai krundi alla ja jupid lihvitud ning värvitud...

värviks valisin Yamaha 117, mis paistis näidise peal ilus...

kuid...suurte pindade peal ei olnud enam ilus :twisted:

täielik möödapanek...pidi olema punase pärla teraga must aga liiga punane sai...tuleb edasi mõelda uus värv valida ja jupid uuesti värvida...

Pilt
Pilt


Pilt
Pilt


Pilt
Pilt
Pilt
Pilt


Pilt
Pilt


Täna sai siis kere värvitud...värvi retsept sai ise tehtud ehk koosneb mustast,hõbedasest-ja kuldsest terast.

Sai täpselt selline nagu ette kujutasin ja soovisin.

Teist samasuguse värviga autot maailmas pole :)

Nüüd veel jupid värvida, kokku laduda ja kõik "peeglisse" poleerida...

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Viimati muutis keremeister, 28 Okt 2008, 19:49, muudetud 2 korda kokku.

Alfa Romeo 166 1999a keremeister müüdud, lukku

#25
Väga kena! :twisted:

Mulle see värv küll meeldib,minu arust igati tip top! :twisted:

See Yamaha 117 pole minu mäletamist mööda Alfa originaal värvi kataloogist võetud(peaks Yamaha oma olema :D )? :roll:

Oleks võinud Alfa Romeo värvi kataloogist mingi tooni võtta,seal ju palju huvitavaid toone! :twisted:



Edu! 8)
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Alfa Romeo 166 1999a keremeister müüdud, lukku

#26
YAM 117 on jah Yamaha värv...tahtsin lihtsalt ilusat värvi ja tsiklite värvid on reeglina efektsemad, kuid see polnud päris see, mis tahtsin ja seega tuli improviseerida...samal põhjusel ei leidnud AF-i boxist midagi...aga nüüd kõik korras :)

Alfa Romeo 166 1999a keremeister müüdud, lukku

#28
flymadman kirjutas:krt ise just ju streetrace foorumis rääksisid et kukkusid värvi valikuga väga persse ja tahad uuesti auto üle värvida? :lol: :)
loe siis hoolikamalt...Yam-iga kukkusingi persse ja jupid tuleb uuesti värvida...täna hommikul tegime ise uue retsepti ja see läkski kerele peale ja homme juppidele...

Alfa Romeo 166 1999a keremeister müüdud, lukku

#29
Üks küssa veel,et mis firma värvi kasutasid?DuPont,Spies Hecker? 8)

Ning kas oled teinud,või teed põhja korrosioonikaitse ka ära?

Aeg on näidanud,et kui põhja korralikult ei hoolda,siis vaja auke lappima hakata. :(



EDIT:Kui sul midagi uueneb,ning sa postitust teha ei saa,(kuna meie foorumis 2te postitust järjest teha ei saa)siis võid mulle u2u saata,ning kriban midagi teemasse. :wink:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Alfa Romeo 166 1999a keremeister müüdud, lukku

#30
Alfa Romeo 33 kirjutas:Üks küssa veel,et mis firma värvi kasutasid?DuPont,Spies Hecker? 8)
Ning kas oled teinud,või teed põhja korrosioonikaitse ka ära?
Aeg on näidanud,et kui põhja korralikult ei hoolda,siis vaja auke lappima hakata. :(

EDIT:Kui sul midagi uueneb,ning sa postitust teha ei saa,(kuna meie foorumis 2te postitust järjest teha ei saa)siis võid mulle u2u saata,ning kriban midagi teemasse. :wink:
Kasutan töökojas Sikkensi värve, kvaliteetne sari ja kõige meeldivam teenindus Tartus...ja kindlasti teen kerele korraliku korrosioonikaitse k.a põhi...
cron