Pettumus Alfa 159

#76
Ar on muuseas varustanud kõik V6 sõidukid alates 2001 aastast juba VDC-ga nii et ...



aga jah- kui minul oleks VDC ASR ESP vms, siis oleks seal kindlasti nupp vahel (abs saab selle nupu kohe, kui konsooli kallale lähen :wink: )



juht peab suutma sõidukit 100% kontrollida (vastasel juhul pole tegemist juhiga :wink: )
Tegelikult ma olen normaalne....

Pettumus Alfa 159

#81
E.T. kirjutas:
päris lohutada ei saa-> 155DTM kasutab küll jah päris asja :lol:
jah käin aegajalt piilumas neid aga maksavad ju sunnikud veerand miljonit... eurot


aga.... ehita ise :wink: (asi see siis ära pole 2,5l mootorist 544bhp kätte saada :lol: )
Tegelikult ma olen normaalne....

Pettumus Alfa 159

#84
ega selliste sõidukite juures polegi oluline muu, kui vaatamine (isiklikult juhul, kui mul oleks 155dtm siis eestis sellega ei sõidaks küll mitte-kui-kuhugi -> pole meil ju siukest radagi, kuhu sellega vurama minna-> betoonplaadid+326km/h+15000rpm ei sobi hästi kokku :lol: )
Tegelikult ma olen normaalne....

Pettumus Alfa 159

#85
noh... jah

ega kui kätt südamele panna poleks isegi oskust sellise masinaga sõitmiseks... ei betoonil ega asfaldil...



PS! mõni unistus las jäädagi unistuseks... kogemus vähem, unistus rohkem :)

Pettumus Alfa 159

#86
E.T. kirjutas:PS! mõni unistus las jäädagi unistuseks... kogemus vähem, unistus rohkem :)


aga realiseerida võib selle siiskimõõtkavas 8)



jääb raha alles ning vaatepilti saab iga ilmaga kodus, reisil, tööl, puhkehetkel :lol: nautida
Tegelikult ma olen normaalne....

Pettumus Alfa 159

#88
...räägi mulle sellest, kaks poissi in da hauss

kõikjal, absoluuuuuuuuutselt kõikjal on autod- rajad, mudelid, värviraamatud, ajakirjad, playstationid (kõik eranditult autokad, mitte ühtegi relvakat) raadio teel juhitavad ja mitte raadio teel, maasturid, dragsterid, tuunitud, originaalid, ringrajakad, vormelid, rallikad, hästi väiksed, hästi suured, keskmised, odavad, kallid, liiga kallid, liiga odavad... appiiiii ...ja kõige otsas ka üks suur lohe :D



...ma lennutan ka lohet aegajalt, suvel tahtsin naise nokia lohe külge teipida ja salvestava kämmiga üles tõmmata, aga naine sai jaole :lol:

Pettumus Alfa 159

#89
mul piirdub hetkel 2,5 aastane mees ilma raadio teel juhitavate mudeliteta aga selle eest on CARS (multikas) sundmenüüs iga päev ja kui cars ei tule siis kalapoeg nemo tuleb ikka...



autosid kantakse nagu puuhalge kaasas sülega :D kui kuskile sõidame laob oma imetillukese seljakoti täis ja vihastab, et lukku kinni ei saa... raskel meelel tõstab siis välja mingi osa... eriliseks lemmikuks on minu lapsepõlvest säilinud rohelisest plastist tshaika - mille hapra plasti pudenemist ma püüan superatacki jms vahenditega vaos hoida aga tundub, et selle mehe käes see auto on rajus võistlustules pidevalt.



aga lohedest... ma käin neid suuri lennutamas... neid mille järel saab sõita, surfida jms funni... noh paar iluasja on ka muidugi olemas ;) mis ei tekita traumasid... polegi neid ammu lennutanud...