filmiõhtud pilotis

#151
alfagirl kirjutas:mõte hea.
ma teeks ise kui oskaks.. aga näe.. nii palju ei ole antud.
kas keegi teab/oskab/tahab teha?
saaks pilotis siis auto jaoks kõvasti krediiti näiteks
Aga kui nüüd filmiõhtu teema juurde tagasi tulla. Kas plaan veel jõus?
ALFA Challange tegelikult ise ju juba 50 minutit. Mul on veel mõned Clarcsoni hooajavälised projektid kus viimases näiteks ka 8C ette võetakse (positiivset tuleb sealt küll vähe :) :butt: ) 5th gearilt oleks ka nii mõndagi leida: 156GTA ; 159; Spider; MiTO jne. Iseenesest oleks ehk tõesti ju parem kui vahtida pimedas salongis filmi kus paar alfat korraks läbi vilksatab.

Kleepimise-ja lõikumise võiksin enda peale võtta küll.
Pilt
'12 Giulietta QV/ '06 Brera Q4 / '96 GTV V6 TB

filmiõhtud pilotis

#152
passione kirjutas:
alfagirl kirjutas:mõte hea.
ma teeks ise kui oskaks.. aga näe.. nii palju ei ole antud.
kas keegi teab/oskab/tahab teha?
saaks pilotis siis auto jaoks kõvasti krediiti näiteks
Aga kui nüüd filmiõhtu teema juurde tagasi tulla. Kas plaan veel jõus?
ALFA Challange tegelikult ise ju juba 50 minutit. Mul on veel mõned Clarcsoni hooajavälised projektid kus viimases näiteks ka 8C ette võetakse (positiivset tuleb sealt küll vähe :) :butt: ) 5th gearilt oleks ka nii mõndagi leida: 156GTA ; 159; Spider; MiTO jne. Iseenesest oleks ehk tõesti ju parem kui vahtida pimedas salongis filmi kus paar alfat korraks läbi vilksatab.

Kleepimise-ja lõikumise võiksin enda peale võtta küll.
Pilt
aga palun :)
plaan on jõus. filmiõhtu ise toimub 14.mai.. ja alates 21.30.. siis kui väljas vähe hämaram juba on.. 8)

filmiõhtud pilotis

#154
ÜHESÕNAGA - härrased ja prouased.
mul on hea meel teatada, et Piloti uue salongi esmaesitlus ja filmiõhtu (Alfa racing+ reklaamide compilation) saab toimuma juba sellel reedel - 14.mail kell 21.30!

Tammsaare tee 47 - Andrese torn, I korrus.
Kingituseks võib pudeli veini tuua :icon_cop:
Pilt

filmiõhtud pilotis

#155
:icon_hi: Täpsustuseks siis veel kohta, et praegu on valmis ca 2 tunnine kava Alfa ülevaadetest mis Top Gearis läbi käinud:
147 GTA, 147 GTA Autodelta, 166, 159, Mito, Brera ja muidugi 8C. Lisaks ka kurikuulus ALFA challange. Kus Top Geari stiilis korraliku testi saavad 20 000 kroonised päevi näinud kaunitarid. ( GTV;57 ja Spider) Lõpetuseks on välja käia veel lühifilm Alfa Romeo Victory By Design.
'12 Giulietta QV/ '06 Brera Q4 / '96 GTV V6 TB

filmiõhtud pilotis

#156
Kiire tüüp. Alles olid siin ja juba kokku monteeritud :icon_thumbup:

Jagage aga andmeid....mis dresscode, mida külakostiks peab tooma etc. etc. Võimalik, et annan ennast ka homme näole.

filmiõhtud pilotis

#159
mrt kirjutas:Kas sellised inimesed on ka oodatud, kes alfa remontimiseks esinduse teeneid ei kasuta?
Peaasi, et Alfa on südames :wink:

Lugupidamisega,

Kalvi Nõmme

filmiõhtud pilotis

#160
-erik- kirjutas:Kiire tüüp. Alles olid siin ja juba kokku monteeritud :icon_thumbup:

Jagage aga andmeid....mis dresscode, mida külakostiks peab tooma etc. etc. Võimalik, et annan ennast ka homme näole.
dresscode nagu ikka - chill - ja külakostiks veinipudel.
kõik muu on Piloti poolt. :icon_hi:

filmiõhtud pilotis

#162
Tahtsin ametlikult teatada et selleks korraks on Filmiõhtute üritustesari läbi saanud.
Tänud kõigile kes kaasa lõid 8)
cron