M:Alfa GTV 2000.a 162kw - müüdud

#1
Tere klubilised.

Sai siis mõnda aega seda autot tarbitud ja kuna uus töökoht hakkab nõudma suurema auto olemasolu ja pole otstarbekas masu ajal 2 autot pidada, siis saab Alfa müüki pandud.

Auto kohta kogu inff : http://www.alfaromeoforum.info/viewtopic.php?f=3&t=3036" onclick="window.open(this.href);return false;

Autot on viimase 2 kuu jooksul remonditud 25 000 Eek-i eest

Hind oleks 55 000 Eek-i
tel:5031799
Viimati muutis heavy, 17 Okt 2010, 13:45, muudetud 3 korda kokku.

M:Alfa GTV 2000.a 162kw - müüdud

#5
Nii- nüüdsest matsin müügimõtte peaaegu maha, kuna tuli välja, et siduri raskelt käimine ja raksumine jala all on siduri vahetusega ainult lahendatav - seega läheb vahetusse reedel.

Lisaks tuli välja veel radika leke ja see läheb järgmisel teisipäeval vahetusse.

Sellega seoses tõstan auto hinna peale remonte vastavalt remondi maksumuse võrra.
See pole minust ilus, kuid alla selle hinna oleks see juba kinkimine arvestades sisse läinud raha - lihtsam oleks seega siis edasi sõita :)

aga hoian pakkumise lahti ja kui keegi peale neid töid endiselt autot tahab, siis saab selle ca. 12 000 Eek-i kallimalt osta küll.
Jääb endal lihtsalt tehtavad tööd tegemata.

Kuradi uskumatu, et ma nii aus olen, mitte nii nagu mõni muu siit foorumist (see isik, kellest räägin peaks sellest ütlusest aru saama ;) )

M:Alfa GTV 2000.a 162kw - müüdud

#7
Nii.

Sai juba jupp aega tagasi ka radikas ära vahetatud ja nüüdsest hind 67000 Eek-i

Kui Kellelgi huvi, siis andku teada.
Autol peale tagasillas vahetust nõudva puksi pole midagi viga - kõik on nüüdseks ära tehtud ja ca. 35000 Eek-i investeeritud.

Oodatud on ka endiselt vahetusvariandid suurema auto vastu, kuid sel juhul tuleb auto enne ostu ülevaatlusele remonditöökotta lubada (enam hea sõna peale ei julge loota).
Loomulikult olen nõus ka oma autot diagnoosida laskma.
Vahetuseks sobivad nii sedaanid, kui ka universaalid.
Alfadest oleksin nõus vahetama vaid korraliku 166 vastu.
Võimalik ka kallima auto puhul minupoolne kompensatsioon. :icon_hi:

M:Alfa GTV 2000.a 162kw - müüdud

#8
Nii - kogu tagasilla pukside krempel läheb ka vahetusse lähiajal - siis läheb hind ka 74 000 peale.

Ärge arvake, et kuradi mees tahab oma remondi raha tagasi saada - seda ei saa ju küsida.
Ma vastaks sellele jube eos ära - hoian lihtsalt teema lahtise, et kes tahab korras masinat ja ise ei viitsi remondiga tegeleda, siis nüüd selle ka saab.

Müük on minupoolt passiivne, kuid olen endiselt avatud vahetuspakkumistele suurema vastu :icon_hi:

M:Alfa GTV 2000.a 162kw - müüdud

#12
Nii.

Olen endiselt pakkumistele avatud.

HIND EI OLE KIVIST

Pakkuge oma hind - pakkujale suu pihta ei lööda, kuid arulagedaid pakkumisi paluks mitte teha :)

Endiselt võib pakkuda ka vahetust universaalkerega auto vastu - vaja seda, kuna ostsin just 1 korteri ja teen seal remonti.
GTV pole just eriti praktiline auto ehitusmaterjalide veoks - ei ole hakanud mitte proovimagi :)

Ei taha aga oma autoparki veel 1 auto võrra suurendada - piisab 2 autost.

Ootan seega pakkumisi :icon_hi:
Viimati muutis heavy, 12 Sept 2010, 03:04, muudetud 1 kord kokku.
cron