poliiss or not poliiss

#1
kõigepealt natuke sõimu

**** ******* ****** ***** ********** ****** ******* *** '******* *** ****** ***** '******* '****** '****** '******* '* ******* *****

sry :oops:



selline teema: nädal tagasi tagurdati kodumaja ees mu armsale GTle küljelt sisse, tagurdaja tore inimene lahkus loomulikult sündmuskohalt, paar päeva tagasi tagurdati minu armsale Ti-le küljepealt sisse, tagurdaja tore tegelane lahkus sündmuskohalt... kift, ma armastan teid kuradi jobud, sööge s**** :evil:



küsimus: kas keegi on selliste juhtumitega politseisse pöördunud? Mul on GT keisist turvakaamera videopilt aga kaunis ähmane, kuna oli pime ja udune ilm, siis on näha vaid sissesõit, number jms loetamatu... Ti sutsakas toimus tõenäoliselt sikupilli prisma parklas (panin kaugemasse nurka kus vähe autosid ja ikka...krõnks) ma loodan, et sellele saab ka pildi kaubelda turvaosakonnast



viha on kaunis suur ja puhtalt sellepärast mõtlesin, et annan asja korravalvuritele tegelemiseks, aga kas kellelgi on kogemust, et kas mingile tulemusele ka on lootust?



ahjaa, täna hommikul sõitsin tööle mööda liivalaia tänavat ja lambist käis ilge pauk- kaevuluuk lahti

:cry: :lol: nuta või naera

poliiss or not poliiss

#2
ikka tasub... kuigi jah... tulemustele just eriti lootma ei jääks, kuid on teinekord abi old... seda turvakaamera pilti peaks nad kohendada saama, kui nad viidsivad... :roll: ja nu auto mark peaks tuvastatav olema ma usun... seega lootust on kui leidub abivalmis kaaskodanikke-kuigi mentidega see teema et suht koheselt tasub teatada....

poliiss or not poliiss

#3
Sellise jutu peale ei oska kohe mitte midagi kosta :?



Mis puutub aga kohapealt lahkumisse, siis oma kogemus ütleb, et jube palju jama tuleb ära seedida. Mul nimelt läks nii, et ühel hommikul toast välja minnes avastasin autolt katkise tule, pamperi, tagatiiva ja õnnetult keset hoovi vedeleva vana Ford Transiti, millel oli juhiukski lahti jäetud. Keegi oli siis harrastanud majade vahel täis peaga romurallit. Oli olemas küll kahju tekitanud sõiduk aga puudus juht. Kogu protsess kuni kahjude hüvitamiseni võttis aega 8kuud!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: Aga õnneks seda siiski tehti. Sellel ajal oli probleem, et kindlustus ei olnud valmis vastu võtma isegi kalkulatsiooni, rääkimata arvest enne politsei poolse lahendi saabumist. Seega tuli terve see aeg liigelda katkise liikumisvahendiga. See Transiti pann aga kuulus mingile ettevõttele, kes väitis, et see olevat nende töötaja poolt ärandatud ja ei tahtnud mitte kui midagi kuulda, mingite kahjude hüvitamisest. See pann jäigi Politsei parklasse arestituna vedelema ja peale kulude katmist eriti ei huvita ka, mis sellest edasi sai.





See küll ei ole just otsasõiduga seotud aga siiski.

Juhtus nii, et mingil värdjal oli vist jooksuaeg. Nimelt vahva on ju joosta üle parklas reas seisvate autode. :evil: Kahjuks seisid mul kolm tükki kõrvuti ja ühel siis tulemuseks mölkis tiib ja kapott, teisel mölkis katus ja kolmandal õnneks vaid jalajäljed.

Sama jama, tegijat pole võimalik tuvastada.

:evil: :evil: :evil: Mölkis katuse sai auto, mille värvitööd olid lõpetatud just paar nädalat enne seda.



Sulle soovitan aga seda, et raudselt aja asja edasi. Loodetavasti saavad need vastutustundetud inimesed mingigi karistuse oma tegude eest.

Jõudu!

poliiss or not poliiss

#5
Mis pagan Su autodega toimub.. millalgi kraabiti neid naelaga.. nüüd sõidetakse sisse. Keegi on vist kole kade Su peale ... põrssakari. Aga ma ei julge isegi autot pesta, sest siis tuleb ikka imeasju alati lagedale. Pargin ka suurtes parklates kuhugi totaalselt eemale, aga ikka suudab keegi kõksu ära teha. Mõnel on ilmselt kohe vajadus või kadedus või proovitakse oma auto pleki tugevust ...

poliiss or not poliiss

#6
Tamps kirjutas:Mis pagan Su autodega toimub.. millalgi kraabiti neid naelaga.. nüüd sõidetakse sisse.


kadedus on kole asi :evil: aga see on vist küll juba lausa isiklik (või siis on autod kogu nii kiiskavalt puhtad, et pimestavad lausa :roll: )



hoia siis oma Veloce'd igaks juhuks kogu aeg enda lähedal :?
Tegelikult ma olen normaalne....

poliiss or not poliiss

#7
...krt ei tea jah mis värk on, GT-d vaesekst kõksatake ikka kvartalis korra, täitsa jama lugu, linnas sellega täitsa võimatu sõita, apsull kõik üritavad kogu aeg tõstada, et nad on kiiremad :lol: ...täiesti haigeid reaktsioone kutsub esile inimkonnas see auto, kõik tahavad koguaeg ära teha mingitpidi, täitsa pöörane :roll: ...kui mõne sakslase või riisiveskiga juhuslikult foori taha satud kõrvuti, siis lähevad ikka täitsa hulluks kätte ära :lol:

...küll te tarbesõidukid saate varsti näha kuidas üks seitsmekümnedate romu veloce teile lõdvalt sisse teeb :lol: :lol: ...jus kidding, ma ei allu provokatsioonidele tglt