Müüa 155 varuosasid.

#6
kypsa kirjutas:Tagumine stange tahab saada vähe kuumapuhurit, muidu vist oli korras. Arvan et 20. Stnge ise on must.
Peegel on olemas, mehaaniline ja liistud on ka olemas aga tahavad pahtlit ja uut värvikihti.
Kui viitsid ja võimalust on, siis saad ehk sellest vigasest kohast mingi pildikese teha?

Veel oleks huvitatud

klaasipesu paagist koos pumpadega
ja kui on korralik ja puhas jahutusvedeliku paak, siis sellest ka

ja originaal tungrauda oleks ka vaja.
155, 2x166, 159 ja 75?

Müüa 155 varuosasid.

#7
zakalwe kirjutas:Vasakpoolsed lingid?

Vaja kahte (mõlemat/nii palju, kui on)
Värv on isegi teisejärguline.
Juhi oma on taastatud kuid töökorras, ülejäänud originaalid. Värv punane, hind 20.- tk.
:thanksspin:

Müüa 155 varuosasid.

#8
Jarmo kirjutas:
kypsa kirjutas:Tagumine stange tahab saada vähe kuumapuhurit, muidu vist oli korras. Arvan et 20. Stnge ise on must.
Peegel on olemas, mehaaniline ja liistud on ka olemas aga tahavad pahtlit ja uut värvikihti.
Kui viitsid ja võimalust on, siis saad ehk sellest vigasest kohast mingi pildikese teha?

Veel oleks huvitatud

klaasipesu paagist koos pumpadega
ja kui on korralik ja puhas jahutusvedeliku paak, siis sellest ka

ja originaal tungrauda oleks ka vaja.
Klaasipesupaak ja pump 15.-
jahutuspaak 5.-

Müüa 155 varuosasid.

#10
kypsa kirjutas:Juhi oma on taastatud kuid töökorras, ülejäänud originaalid. Värv punane, hind 20.- tk.
:thanksspin:
Oot, palju sul neid siis on? 2? 3? (kust kolmanda said?)
Raplasse tuled?
2 võtaks kohe ära.
Taastatava osas mõtiskleksin, kui seda näeksin.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Müüa 155 varuosasid.

#14
zakalwe kirjutas:
kypsa kirjutas:Juhi oma on taastatud kuid töökorras, ülejäänud originaalid. Värv punane, hind 20.- tk.
:thanksspin:
Oot, palju sul neid siis on? 2? 3? (kust kolmanda said?)
Raplasse tuled?
2 võtaks kohe ära.
Taastatava osas mõtiskleksin, kui seda näeksin.
Kõik neli (kaks vasakut ja kaks paremad) on terved originaalid ainult juhi oma on taastatud. Lähiajal ei tule Rapla.

Müüa 155 varuosasid.

#15
Okei, ma võtan siis need vasakpoolsed. Parempoolsed on korras ja olemas kõik. Neid vasakuid, nagu ma aru saan on siis 1 päris korras ja 1 taastatud?
Kuhu raha saata tuleks? Muhv, nõudmiseni?

Ja esistange seis ja hind huvitaks ikka ka.

EDIT: Ma võtaks selle vasakpoolse lingi, mis on täiesti korras. Taastatut tahaks tegelt enne näha. Ma olen neid ise lappind, kestab...kuni hooletu hääletajani. Täitsa terve lingi osas....anna aga koht, kuhu raha saata (pm). Parem kui eile. Enne kui mõni teine lingihädaline selle ära võtab. Ja punane ju sobib mulle perfektselt.
Oh, ja käigukast...kas see 16v-le ka sobib?
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)
cron