AR 155 2.5 V6 Must

#108
Seismine on talle tegelt suht saatuslikuks saanud. Pindmist roostet on tekkinud päris palju aja jooksul. ja suht jaburatest kohtadest on mõningad asjad rooste läinud.

Näiteks avastasin, et tagumisel uksel klaaside vahelolev liist/siin on ukse seest täielikult läbi roostetanud.
Punasel sellist värki küll ei olnud.

Nädalavahetusel plaanin kere osa krundi alla saada, peale seda tuleb nagu kerge pingelangus tavaliselt :)
Aga parempoolse tagumise tiiva pean uuesti küljest ära lõikama, kuna tuli välja, et see ei ole ikka 100% paigas.

eks mõne päeva pärast tuleb väike update :wink:
155, 2x166, 159 ja 75?

AR 155 2.5 V6 Must

#109
Kui kõik plaanipäraselt läheb, siis hakkan reede õhtul autot kinni katma, ja laupäeval ehk loodetavasti saab pill omale uue musta värvi kihi, ja kolm kihti lakki veel peale. On vähemalt tulevikus, mida poleerida :mrgreen:

aga siiamaani on sedasi, et see nädalavatus plaanitud töö on tehtud. Selleks oli siis kere osa krundi alla saada, ja kapott valmis teha

pahteldamist vajavad veel uksed, tagaluuk, karbilaiendid/plastikud, esimene stange
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Küljeustega mingi teema selline, et kivitäkked vist , või ma ei teagi mis, igatahes sellised väikesed roostetäpid üle kogu ukse. Osades kohtades isegi värvi all. Eemaldasin enamuse värvikihist ja lasin epo-krundi haljale plekile, eks paistab, kas sai hea või mitte. epo peale läheb siis pahtel ja sinna otsa omakorda täitekrunt.
Ja siis värv ja lakk.

Kena õhtut! :icon_sleep:
155, 2x166, 159 ja 75?

AR 155 2.5 V6 Must

#113
Slicer kirjutas::guns: Bring it on!!

Sa mu GTA'd ei taha üle värvida? :icon_roll:
Eee...sa mu punase kapotti ei taha üle värvida?
See on vähemalt 155 oma:)
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

AR 155 2.5 V6 Must

#114
Tegelt on nii.. et mina polegi üldse värvia miis. Minaolen rohkem selline pahteldaja-kruntia-lihvija mees :icon_roll:

aga kui kapoti kuidagi rakverre saab, siis ma arvan, et selle saab üsna hea hinnaga tehtud.

krt.. viimane peaaegu üleni värvimine oli MB slk ja see toodi ka pärnust kohale :mrgreen:

Aga mustaga on lood sedasi, et söön õhtusöögi ära, ja lähen värvikambrisse katma. Peale seda veel hermeetikut mõnda kohta lasta ja peaks homseks kõik stardivalmis olema 8)

edit: täna lasin ketsi ka :mrgreen: :mrgreen: jalg vääratas korra, ja kohe olid meetrised jutid töökoj põrandal :finish:
155, 2x166, 159 ja 75?

AR 155 2.5 V6 Must

#115
Jarmo kirjutas:Tegelt on nii.. et mina polegi üldse värvia miis. Minaolen rohkem selline pahteldaja-kruntia-lihvija mees :icon_roll:
See ongi see kõige sitem töö...
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

AR 155 2.5 V6 Must

#116
Hommikul alustasin paberi ja teibiga möllates. Peale lõunat hakati värvima. Värv tuli originaal: nero 601 ja lakialune. Ehk siis värv ja kolm kihti lakki (on vähemalt, mida tulevikus poleerida :mrgreen:).
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
155, 2x166, 159 ja 75?
cron