Re: Suvaline pläma 2016

#273
Hetkel mitte midagi :(
Ma arvan, et kui kunagi on võimalus siis soetan uuesti 156 GTA.

Hetkel on lihtsalt isiklik elu sellises staadiumis kus on vaja mujale panustada.

Re: Suvaline pläma 2016

#274
:crazy: ma ei kujuta ette, et läheks ja annaks kellelgi lihtsalt sellise hunniku rulli

aga noh- iga asi peab ju korra juhtuma

P.S. muutsin Sul kuulutuse viimase postituse sõnastust - osadena osta tähendab müüa juppideks> pigem pidasid silmas osadena tasumist?
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2016

#275
Hiljuti viisin kaua seisnud pudeleid ära. Arvutasin kokku, et alkoholi alla oli läinud ca 100€. Mitte liiga pika aja jooksul. Üks vein ca 7-10€.

Sama raha eest saab autol juba põnevaid asju teha.

Eks see hobiauto ongi valikute tagajärg ;)
--
Urmas

Re: Suvaline pläma 2016

#276
ts kirjutas::crazy: ma ei kujuta ette, et läheks ja annaks kellelgi lihtsalt sellise hunniku rulli

aga noh- iga asi peab ju korra juhtuma

P.S. muutsin Sul kuulutuse viimase postituse sõnastust - osadena osta tähendab müüa juppideks> pigem pidasid silmas osadena tasumist?
Jah :D Ikka osadena tasumist!
Auto täitsa korras tehniliselt, seega legotada oleks patt.

Re: Suvaline pläma 2016

#277
Kuskil FB Alfa leedu või läti lehel avaldati uue Giulia hinnad, täpselt ei mäleta aga 2.2 mootoriga vist oli 35000 ja QV versioon 78 000 või oli see 84 000, igatahes väga palju :P

Re: Suvaline pläma 2016

#278
Hinnad ja varustupaketid on tegelt juba pikalt teada. Aind kõvasti pole esindused välja hõiganud. :angel:
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline pläma 2016

#279
valmarv kirjutas:Kuskil FB Alfa leedu või läti lehel avaldati uue Giulia hinnad, täpselt ei mäleta aga 2.2 mootoriga vist oli 35000 ja QV versioon 78 000 või oli see 84 000, igatahes väga palju :P
QV eest 78 tuh on ammu välja hõigatud (ja seda ei ole üldse palju- kohe mitte natukestki pole palju :roll: ) selle eest saad 4 uksega auto, mis mahutab neli täiskasvanut, kulutab 8,5 l 100-le ja on võimeline 0-100 tegema alla 4 sekundi (rääkimata ringiaegadest)

mis puudutab diisleid- 35 tuh on selle klassi diislite (MB C; BMW 3 ja Audi A4 ) alghind. Kuna Alfa on ammu välja öelnud, et nad ei hakka konkureerima odavautodega, siis paratamatu tulemus on selline, et ka hinnad lähevad premium klassi
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2016

#280
Kuna kõik muu on nagunii Sliceri GTA kuulutuses väljatoodud väga põhjalikult, siis võib värviteema üles võtta vist küll...

Need päris-punased pildid, mis on foorumi kuulutuses, on palju apetiitsemad. Väheke läksid nagu filtriga lappama minuarust :) ... See punane on väga oluline osa kogu auto visuaalist, ei ole vaja halliks keerata.

Aga võidki teha A/B testingut. Et 2 ndlt filtriga pildid ja 2 päris värvides. :P

Aga jah, väga tahaks...

Re: Suvaline pläma 2016

#282
Kusjuures seda vaatasin isegi, et eelistaks seda ilusat punast, kuid selleks peaks tegema uued pildid. Need mis tegin tulid väga tuhmid kuidagi olgugi, et tegin ennem pesu, sellepärast ka "klassikaline filter".
Elukaaslane ütles ka, et see küünelaki punane on väga ilus ja peaks sellised pildid panema.
Kuid mul kuidagi tookord õnnestus paar sellist pilti teha, mis mul müügiteemas pole, tookord päike paistis õige nurga alt :D
Iseenesest 2 päevaga on 800 vaatamist (400 päevas), kuid huvilisi veel pole.

Kui saan auto visuaalselt korda, siis kindlasti poleeritakse ja vahatatakse ning lasen teha korralikud pildid. Iseasi, kas siis tahan enam müüki panna :roll:

Re: Suvaline pläma 2016

#284
ostu müügi teemadel -

kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kes müüks mõistliku hinnaga mõistlikus korras spordivagunit (ideaalis võiks olla 1,9 vana välimuse, uue sisuga ning konksuga)
Tegelikult ma olen normaalne....
cron