Radari püüdja

#31
Stealth-tehnoloogiaga kaetud masin???
Alfa esiosa imeline disain???


krrt ja ma arvasin, et olen ainus, kes tabloodel edetabelisse ei jõua :lol: (pärnusse sissesõidul saab 1-l juhul kolmest näidu, mis tavaliselt on 30km alla spido; tartu maanteet välja pole veel kordagi tabloole numbrit saanud :? )



ja need uued osavad trahvimasinad... nagu MorzokMan juba mainis pannakse esimene sats vasakule, seejärel ülejäänud liiguvad miilitsaautodesse ning hakkavad mõõtma kiirust kaherealistel lõikudel (peab ta ju tegema pildi otse, seega peab poliis olema pargitud tee äärde, lahtise pagassiga jne)



ehk siis nagu ikka suur kisa ja kasu ei miskit



pealegi selliste s.taste ilmadega nagu praegu tahaks seda hiromanti näha, kes auto esimese numbri pildilt välja loeb :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

Radari püüdja

#32
...krt mulle on ka need tablood mingeid lambiaegu näidand...

...aga trahvimasinad, õnneks on osadel alfadel numbrid küljepeal ka, äkki ei jää peale :D

...ma millegipärast arvan, et need aparaadid kaardistatakse üsna kiirelt ja nende efekt on sama mis politseiniku skulptuur fööniga maanteääres :lol:

Radari püüdja

#33
...aga trahvimasinad, õnneks on osadel alfadel numbrid küljepeal ka, äkki ei jää peale


loodad :roll:

Nooh ehk selliseid meile ei tule:
Pilt


aga selline:
Pilt


või selline:


Pilt


võtavad siiski enam vähem ka küljepealse numbri välja...



ja eeldame siis, et kehva nähtavuse ning muude kliima faktorite tõttu pannakse siis meie kaameratele ka suured ja võimsad välklambid peale :x :lol:
Tegelikult ma olen normaalne....

Radari püüdja

#38
hr-d sinised... pärnu maanteelt, expert kaupluse juurest järvel. minu viga oli sõita liiklusvooluga (näiteks ka linnaliini ühistransport) sama kiirusega aga paremas äärmises reas...



no ootan tulemusi, tänud Alfanaticole... vaatame mis jakokollektsioon endast kujutab peale komisjoni.

Radari püüdja

#40
No linnavahel pole eriti probleemi, selline +10 ja ka +15 vahel ikka tuleb peale, aga pole õnneks silma jäänud. Palju hullem on see, et kui sõidad siis 2 nädalat aind linnas jõnka-jõnka, ja siis vaja kuskile krdi Vasalemma minna ja saad korra maanteele, siis ei pane nagu tähelegi, kui oled ka 5. käiguga tahhoka punasesse ajanud ja 6. käik sisse läheb- siis peab end kõvasti tagasi hoidma, et sellist sõitu mitte jätkata.

Selline kevadise vasika tunne tuleb peale: kiirendus, muusika, mootorimürin jne. Aga katsu sa seda meestele sinises seletada, et tahtsid korra......... äää, ei oskagi nagu öelda :D
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Radari püüdja

#41
just just.... ma linnas õnneks ei pea oma kallikest väga painama... töökoht liiga lähedal, et peaks külma ilmaga vaesekest liikuma ajama... Õnneks läheb iga ilmaga käima esimese matsuga ka siis, kui on pikemalt seisnud :)
cron