Radari püüdja

#1
Sattusin juhuslikult ühele tuuningulehele ja sealt avastasin ka sellised vidinad . Vaadake vasakul keskel on nimekiri ja seal see SPEED DETECORS :PILT:

Kas need on eesti seadusega lubatud. Selle lingi juures on ka tekst LAW, mis räägib et on lubatud kasutada USA's. Kuid kas mujal ka? On kellelgi kogemusi ka sellise asjandusega?

Radari püüdja

#2
Eestis keelatud. Nüüdseks on neist ehk kasu kah, ent mingi aeg oli asi enamvähem nii, et ta reageeris kiirusemõõtjast tulevatele lainetele vms Aga seda siis, kui need lained olid sinu poole suunatud.



Politseil on ka radari püüdjate avastamise sedmed olemas, nii et.. proovi ära! Saad äkki 6K + seadme konfiskeerimine. :wink:

Radari püüdja

#3
Ma lihtsalt huvitusin kuna polnud vastavaid seadmeid ennem näinud. Suht kirve hinnaga on, kui see raha oleks paneks selle ennem auto korrasolekusse :P Aga kui kellelgi on kogemusi sellise seadmega siis huvipärast võiks rääkida oma "seiklustest" :lol:

Radari püüdja

#4
neist oli roolivõimus kunagi juttu...-siis kui mendid said endale varustuse nende avastamiseks... kasutegur pidi kallimatel /parematel seadmetel olemas olema, kuid kui radariga kohtud, siis ka suur võimalus, et saad lisa boonust+jääd seadmest ka ilma...-aga eks igaüks teab ise millega riskib-nagu lottomäng :twisted:

Radari püüdja

#5
palju lihtsam on liikuda piirkiirus+15km ning olla kindel, et 6k+radar+kui joppab siis ka kiiruse ületamine :roll:



teada tuntud tõde (IMHO :roll: )-> kihutavad need kes ei kannata hetkegi hädavajalikust ajast kauem autoga sõita kuna auto on lihtsalt vastik ja ebamugav :lol:

eriti kehval juhul on sõiduk nii vastuvõetamatu, et kaine peaga tuleb suisa vastikus peale :lol:



Kuna Alfa on sõitmiseks ülimalt nauditav (v.a. talina polügoonil), siis ärgem kihutagem selleks mitte ettenähtud kohas ja ärgem istugem joogisena rooli :wink:



ts-il on hea lällata sel teemal (pole elus joogisena sõitnud ega ka mitte ühtki trahvi saanud, kuigi roolis üsna arvestatav hulk km läbitud)
Tegelikult ma olen normaalne....

Radari püüdja

#6
seadmetest:

kui opel vectra roolis sai slovakkiasse sõidetud siis oli kl piuksukast armatuuril...

eks ta seal vilistas, piuksus ja tegi valgusefekte... oli teine üsna advanced seade ilmselt mis nii mõndagi jälgimisseadet suutis tuvastada... tuli ka valealarme ilmselt...





aga vaatamata kõigele võttis leedu politsei vaevaks peatada ja sai 50 EUR musta makstud neile meeleheaks...



kindel mis kindel oli see, et nad isegi ei mõõtnud vaid vehkisid eesõitva kaubiku või veel varem mõõdetud kiirusega... est seal ma tõesti ei ületanud, kl aga lendas see pakiauto nagu mürsk mööda minust...



trahvidest:

PS! mina kahjuks nii vängelt ei saa tiibu lehvitada, kui eelkõneleja... ikkagi eestis on 2 kiirusetrahvi viimase 6 aasta sisse mahtunud... enne seda on ka midagi olnud aga neid ei mäleta enam millal... 1996 vist oli ka üks kiirusetrahv minuteada... sõidustaazi peaks olema kohe kohe 16 aastat täis (ja ma tunnen, et enam vähem hakkan aru saama kuidas sõitmine käib)



aga viimasest kuuest aastast on otepää 64km/h väljudes piiritulba alt mõõdetud, oma 30 min epistlit halbadest linnainimestest kes on maale tulnud huligaanitsema ja kihutama nagu PÖÖRASED :S ja teist korda sain asja eest kui hiiumaal 128 oli praami poole kiirustades rauas...



pole kl eluaeg alfaomanik olnud aga ju siis olen ehk seadusekuulekas?



kokkuvõtteks:

ärge ostke omale igast virrvarre mida kasutada ei tohi ja mille kasutegur on ka suht ettearvamatu.

Radari püüdja

#7
...mul on selle kihutamise ja radari koha pealt siuke suhtumine, sorri kui jälle teemast mööda kirjutan, ma kohe oskan seda :)



...julgen kihutada julgen ka trahvi maksta :)

...kihutan alati kui olen üksi autos ja maanteed (mitte linn) on tühjad, suvehommikud on erilised lemmikud nt kl 4-5

...see radariavastaja tundub mulle meganõme toode, et pidurdan hoo maha ja sõidan milkude eest läbi nagu miilenki, mootor aurab... alati kui kihutan siis tean, et selle hind on trahv

...polkud pole küll minu sõbrad, aga kellegi ees silmi volksutada, et ausõna pole teind on mage, pigem olen bääd-gai ja ütlen kihutasin jah, mis siis? 8) :lol: :lol: :lol:

...maksan ära ja uhame edasi



...ma ei sõida pensiokastiilis, aga trahve ka eriti pole... ise peab ikka mõtlema kus ja millal pigistada onju

Radari püüdja

#8
tegelikult on 2 erinevaid susteeme : uks mis hoitab ja teine mis voib takistada seda sama signaaali mis vastu tuleb, ja hoiatada. need mis kuluvad 2 gruppi on voimatu tuvastada politsei radariga. ma ei ole kursis mis susteeem meie politsei kasutusel on aga moned tootavad lainetega , aga teised tootavad laaser kirega....

Radari püüdja

#10
...sellesmõttes olen ma lahe mees, et laian siin kuidas sõita tuleb onju ja just natuke aega tagasi sain radarimeestelt niukse litaka, et siga ka ei söö

...vat kui fakto auto juurest järvevana tee poole kammida, siis natuke peale ristmikku tuleb 70... ma siis kimasin sealt kodupoole ja hoplaa neoonvestid hääletasid seal falcki maja juures aktiivselt mulle... näita dokumente jne, näitasin, vend näitas fööni ja ütles pashaaluista- 76 oli ees... tunnistasin, et jah näed läksin natuke liiale, läks natsa üle 70 (mingi kuradi peshoo munes ees, sita ajas keema, võtsin just kõrvalritta jne) ...siis nagu ikka milkuautosse jne ja krõbistasid seal ees, raadio lõugas nii, et ma ei kuulnud mite m****** mida nad pobisesid seal, siis küsisid, et kas mul advokaat on :shock: ...toho tilli, mõtlesin 6 kilti üle ja kohe vangi vä? ...siis tuli välja, et 70 ala on nihutatud (vist ajutiselt) kaugemale ja ma panin siis 50 alas, kuradi nõme error ja absull mitte pahatahtlik, märki ei näinud lihtsalt, kõik on nii kuradi pime ja pasane ka praegu teedki ei näe, mis siis muust rääkida... ja krdi milkud ikka kuskil posti taga pimedas ka, liiklus jummala null muidu, seal on ju hea noppida õnnetuid, niikui mina minema sain kohe boing järgmine võeti maha, niiet vaadake ette, muidu ähvardab ka 3 kuud jagrattasõitu :evil: aga tegelikult ma olen ju hea :lol: ...eks paistab mis komisjon lajatab, õhh bljääd

Radari püüdja

#11
hoian pöialt tulemuse suhtes

tänan vihje eest... järvevana tee soparõnga asukohamuutuse üle



PS! olen mitu päeva mõistatada püüdnud kas ahtri tn ehituse ääres olevad 30 märgid on seljaga sõitja suunas v on nad nüüd nii s****** et enam ei sära ka tulede paistel...



PS2! aga mõni milku on normaalne ka... sai kunagi (ca 10 aastat tagasi) lähenetud tondi ülesõidule hilisel tunnil ja cipa üle 60 km/h (enne kui ta rööpavahe uuendati lamedamas vormis) ja auto tegi sellise piiiiikad vedrud tunde... kõhust pea-aegu õõnes... tead. tunne sai nii hea, et kannakas kindlustuse ees ja kohe tagasi... uhh, mõnus... uus kannakas ja uuesti kesklinna suunas... - milkud seisid kindlustuse ees ja itsitasid... mina neid ei märgand esimesel korral suure innuga ja olin kannaka väänand otse nende ees:D ja nii nad sinna itsitama jääidki, ilma et oleks mind torkind... see oli pikavedru tundele hea lisaõõnsu kõhus korraks...

Radari püüdja

#13
Minuga juhtus üsna hiljuti nõnda, et tulin Narva mnt pidi kella 05.15 aegu Tallinna suunas. Umbes paar kilti Tallinna märgist puudu, märkasin pimeduses, et puna sinine asjandus hakkas vilkuma. Mõtlesin, et juu siis mingi avarii,kuid alles siis taipasin kui mingi sauaga vend vehkima hakkas,et vilkurid olid minu jaoks :? Kähku vaatasin spidoka peale ja seal oli 134km/h ! Jeerum . No olin täitsa kindel, et siit tuleb mõnus trahv.

Peatasin auto kinni ja paluti siis politsei autosse istuda. Küsiti, et kas ma teadsin ka kui kiiresti läksin? Vastasin, et vist 115 km/h. Siis näidati radari pilti. Seal oli 134. Öeldi, et lubatud on 90! 44km panin üle :!: Ning mainiti, et alates 40 km rohkem on juba kuritahtlik :?



Mina siis vaikselt istusin ja ütlesin, et see polnud kuritahtlik. Olin kaine autojuht ja terve öö üleval olnud ning unine ja polnud teadlik et 110km/h piirang on maha võetud (see oli jumalast tõsi, oli vist 3 päeva tagasi

jõustunud). Ütlesin, et mul 20.aastat vana Peugeot, mis juba valetab 80km/h näidu peal. Et mida kiirused suuremaks seda rohkem viltu paneb. Ehk siis spidoka järgi sõitsin 115km/h kuigi tegelikult on asi palju hullem.



Siis politseink tõstis pea javaatas oma silmaga minu närust autot ja ütles. "On jah vana". Anti siis load tagasi, ja hoiatati ning öeldi, et säästsime sulle just vähemalt 7 kilo. Te ei tea ku tänulik ma olin, et sattusin rahulike ja mõistvate politseinikke otsa. Tundub, et nad hakkasid mind sellest hetkest haletsema kui minu autot nägid :lol: , seda poleks Alfa puhul küll juhtunud IMO :roll: Kaasa aitas ka see, et see oli mulle üldse esimene rikkumine. Ülejäänud tee sõitsin kindluse mõttes 70'ga. Hea et tegin seda, Tallinna piiril oli veel üks patrul, kes just oli minu ees sõitva auto kinni pidanud :P



Kodus mõtlesin naljaga pooleks, et kuidas mu vana pesukott nii palju suutis radarist välja vedada :D

Radari püüdja

#14
ja hiljaaegu saaremaal...

toimus saaremaa ralli, hagijad püüdsid roolijotasid...



sussutan mina rahulikult nasva poole ja mingu kuradi hirmsuure scoobiga HÕBEDANE subaru maandub mulle tagapamprile nagu porikärbes sitale... no mõrlen, et näed publik on segi läinud, nii ralli mees, et vaja hädasti sõita nagu peaks ennast mingiks fackin grönholmiks... mingu rsk mööda kui kiire on... ei subaarik pressib veel lähemale... mõtlen, et rsk purjus või... pikivahe djuuuuuudddd...

no panen vähe gaasi juurde ja lasen noolel üle saja vaikselt liuelda... suubaarik jääb nagu veidi maga,... a sis tundub, et on alanud mingi armumäng... scoop varjutab taas mul pea tervet tagaakent... lisan veel veidi gaasi... kordub sama armumäng... subsik jääb oma 200m maha ja siis lendab taas selga... vihastan korralikult ja kaalun võimalust teha äkkpidusrdus, samas autos on naine ja veel 1 sõber... kui see jobu nüüd tõesti täis on siis käib hea laks...

ohutuse huvides lisan veel kiirust ja mõtlen võimalusele järgmisel ristil tal eest ära kaduda...



OH RAISK - arbuus osutus diskoarbuusiks... vaatamata madalalt paistvale päiksele näen taga algavat kõvemat värvimuusikat sinipunastes toonides, kaalun veelkord võimalust proovida pidureid aga loobun... jõuan näha veel et spido on alla 130 kriips...



seisan teepervel, dok näpus ja ootan millal raisakull mul künised dengelpunga sirutab... aga ei, tema tuleb hoopis elektroonikat testima ja palub puhuda...



VÄRDJAS!



noh tegelikult läks hästi, purjus peaga ma ei rooli ja joodikujahis olid nad vist ise pimedad muudele rikkumistele a la kiirus. saime veeta kena päeva ujuvvahenditega kalavetel... mitte soolaputkas.