M Alfa147 110kw selespeed varuosadeks

#1
2001, 110kw, helesinine.
Põhimõtteliselt oleks ta ka ka taastatav, algselt ma seda plaanisingi, kuni vaja oli lihtsalt käigukast vahetada.
Paraku on ta kere suhteliselt kurvas olukorras, nagu enamus neist: tiivad, küljekarbid, ja mis kõige hullem: parem ülemine amordikinnitus.

Mida sealt võtta on:
1. Korras käigukast pluss teine väsinud tihendite ja ilmselt väsinud sünkrotega kauba peale
2. Mootor, korralik 2.0ts 110kw, ls alla 200kkm
3. Korras selekaplokk pluss sellega seonduv
4. Poolteljed
5. 16 tolli korralikud originaalvalukad koos viisakate MS-idega
6. Veermikujupid (enamus vägagi söödavad, kolkse ja ujumisi märkimisväärselt polnud) pluss üks tutikas rattalaager
7. Uksed (roosteta), sisu (viisakas must veluur), tuled, kellad, viled
8. Sumpajooks, mis ei leki
Mida iganes veel.

Hea uudis, et suurem jagu sellest kamast istub täpselt samamoodi 156le (veermik, kast, selekas, mootor, veljed jne)
Enamus neist juppidest on lahti võetud, nii et minematoimetamine on lihtne. Sama lihtne on nad kokku keerata ja ühes tükis viia. Valik, mu sõbrad, on ainuüksi teie, kui klassikuid tsiteerida. Aga ta on hoovis täpselt keset kusemist ja ma tahaks ta eest ära saada. Veidi raha ei teeks ka halba...

Auto on Tartus.
Uurige 58516472
Andres

Ta on üsna lume all, seega ma pildistada ei viitsi...kui keegi just ei nõua. Aga kõik me teame, kuidas 147 välja näeb, eks?
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)
cron