O: vanakooli raadio ja ka muud kola

#1
seoses alfa ostuga oleks nüüd hädasti vaja sinna mingit ajastutruud heiltehnikat, pean silmas midagi väga oldschooli magnetoolat mis olek standard formaadis ja soovitavalt midagi sellist mida alfadel originaalis kasutatti, töökorras olek pole kohustusilk vaid soovituslik.
Lisaks sellele olen alati avatud pakkumistele minu masinlae sobivale originaal tuuningu kola (visuaal tuunigut pean silmas) osas, niiet pakkuda võib kõike aga rõhutan, et asjad peavad olema sellised mida omalajal giuliettale võis poest osta. Lisaks otsin ka orig kasutusjuhendit ja muud huvitavat.
PS Hoiatus! ma olen räige 80nendate tuuningu p.de, niiet mingit isetehtud gräppi mitte pakkuda

O: vanakooli raadio ja ka muud kola

#2
supp kirjutas:seoses alfa ostuga oleks nüüd hädasti vaja sinna mingit ajastutruud heiltehnikat, pean silmas midagi väga oldschooli magnetoolat mis olek standard formaadis ja soovitavalt midagi sellist mida alfadel originaalis kasutatti, töökorras olek pole kohustusilk vaid soovituslik.
Lisaks sellele olen alati avatud pakkumistele minu masinlae sobivale originaal tuuningu kola (visuaal tuunigut pean silmas) osas, niiet pakkuda võib kõike aga rõhutan, et asjad peavad olema sellised mida omalajal giuliettale võis poest osta. Lisaks otsin ka orig kasutusjuhendit ja muud huvitavat.
PS Hoiatus! ma olen räige 80nendate tuuningu p.de, niiet mingit isetehtud gräppi mitte pakkuda
pakun, et sa ei leia midagi eestist mida soovid siin, niiet ära raiska oma aega :sherlock:
saksa, shveits, inglismaa, itaalia... head iibeitamist :icon_hi:

O: vanakooli raadio ja ka muud kola

#3
ma olen eestist suikseid asju leidnud, millede eest sveitslased üksteist ära on nõus tapma
ärkamisajal tassiti igasugu liikured läänest siia, mis tänaseks on vaikselt mullaks muutumas aga eestlane on ju selline, et ega ta midagi väga ära ei viska, isegi siis kui vaja pole, samas ta ei oska ka pakkuda, kuna ei tea mis tal tegelikult kapis on või tagahoovis vedeleva romu küljes on, seega tuleb küsida

O: vanakooli raadio ja ka muud kola

#5
see mida kasutatti on minu liikuri puhul keeruline teema (ma olen roheline ka veel), igasugu spoilasid ja muud staffi peab neti piltidelt otsima ja see on krd keeruline, mingid kanalid väidavad, et vanasti kasutati alfadel eurovox-i radioolasid ja ka blaukarit.
näiteks doonori küljest leidsin ühe huvitava asja, milledele tavaliselt keegi tähelepanu ei oska pöörata: klaasipuhastaja vartel olevad plastik lõõtsad, lisaks ka küljekarbi plastikkatted.
igasugune ajastutruu originaal (pean silmas margi esinduse poolt pakutavaid vidinaid auto sünnihetkel) visuaal tuuning on üldse huvitav, eriti mis puudutab 70-80nendaid, selle huvilised eestis praktiliselt puuduvad, samas võib leida juhuslikult, kui lahtiste silmadega ringi käia, sellised asju mida välismaal ja ka ebays praktiliselt müüki ei satugi, hoolimatta sellest, et olen mõnda asja otsinud aastaid ja ikkagi selle eestist leidnud (mu volvo kogemus)
PS ärgem siiski unustagem, et vanasti tegelesid igasugu tuunikolaga intelligentsed, bakenbardide ja altlaienevate pükstega tüübid, mitte suvalised lätlased oma paneelmaja keldris

O: vanakooli raadio ja ka muud kola

#6
:icon_hi:

meenus... olen näinud AR90-t, millel oli originaamakk... philipsilt :mrgreen:

Alfa kirjaga ja puha...

blaupunkti olen kah millelgi näinud (ilma logota küll)

aga nagu ütlesin- ametlikult mingit tehasestandardit sel ajal ei olnud (ehk siis igaüks pistis sinna, mida tahtis)

aga üldtuuningust:

erinevana oli olemas turbodelta
Pilt
ning Zender Alfa Sport
Pilt
millest on üks ka müügis hetkel http://www.autoscout24.nl/AllImages.asp ... pxytvolqzo#" onclick="window.open(this.href);return false;

erirõhk pöörata AR-le velgede kujunduses 8) 8) 8) 8)


8) mingit tuuningnänni rohkem ette nähtud polnud (mälu järgi sel ajal oli zender üldse ainus, kes Alfadega sina peal oli)

sihukesi ägedaid asju Giuliettast igatahes ei tehtud:
Pilt
Pilt
Pilt
Pildil 1994 AR33 "Elaborazione"
Tegelikult ma olen normaalne....

O: vanakooli raadio ja ka muud kola

#7
uurin alles asja, mis see autodelta tegi siis peale turbiini, zender on ise üks väheseid vanakooli aftermarket tuunijaid aga ka alfal pidi salongis olema kliendile tollal midagi pakkuda kohe mingeid jubinaid ehk siis mida diiler pakkus
muusaes ma veel mäletan aegu kui ar90 talinas rigi kimas, niiet kumm suitses

O: vanakooli raadio ja ka muud kola

#9
supp kirjutas:ma olen eestist suikseid asju leidnud, millede eest sveitslased üksteist ära on nõus tapma
ärkamisajal tassiti igasugu liikured läänest siia, mis tänaseks on vaikselt mullaks muutumas aga eestlane on ju selline, et ega ta midagi väga ära ei viska, isegi siis kui vaja pole, samas ta ei oska ka pakkuda, kuna ei tea mis tal tegelikult kapis on või tagahoovis vedeleva romu küljes on, seega tuleb küsida
igast nodi on meiemaal tõesti, isegi 2600 sprint näed mõnel garaazhis :P tundub, et oled ka rohkem eksploorer kui ma :captain: ...enivei, kui mõni vanem becker ette jääb siis võid mullegi teada anda :icon_thumbup: ...ka otsin midagi augutäiteks ...ja siis sedaet kui tuuningpill meeldib siis julgeks soovitada turbodeltat, just oli saksas müügis üks hiljuti, vähe neid on aga... kui nüüd muud ei tulnud siis korralik offtopp vähemalt minult :grandpa:

O: vanakooli raadio ja ka muud kola

#10
muidugi teil võib jääda mulje, et a`la saab 10m sõita ja juba tuunib aga parem varem kui mittekunagi, lihtsalt mulle meeldivad ilusad asjad (krt, olen proovinud, aga korralikud bakenbardid ei kasva mulle lihtsalt), maki kohapealt on jah üks surf plaanis teha, kohta kus midagi ikka on/oli, eks katsun kaardistada.
PS muuseas väga vanakooli parim ost minul on olnud eestis 62a tutikas (jah, tutikas) clarioni autoradioola mõnesaja krooniga. aga igasugu bayde virtuaali olen vältind - liiga palju korraga, kohati kallis/odav ja igav ning isiklik otsingumonitor läheb rooste.

O: vanakooli raadio ja ka muud kola

#12
kunagi oli minu käsutuses clarion autokassetikas
lihtsalt ilma mingi kuramuse raadiota
1978 8)
üks vana kurvasilmne mersu sai selle oma armatuuri
1200 krooni eest :icon_thumbup:
eks ta nii ole jah, et kellegi prügi on rohkem kui prügi

mul näiteks vanaisa leidis kunagi mingid lollakad
kes maksid katkise käokella ja vanaraha kogu eest
150 krooni. pealekauba andis kah 6 vineeritooli 8)

O: vanakooli raadio ja ka muud kola

#13
sai täna natuke linnapeal vanakooli radioolade vailkut uurimas käidud ja üllatuseks avastasin , et valik 70-80nendate masinattese on päris hea ehk on mida valida ja hinnad ka soodasad (kui mitte arvestada, et tuttav maki müüja väitis, et müüs hiljuti 79a beckeri 4k, aga noh see oli becker ka). Ühesõnaga olen probleemi ees, kas murdseda 116-sse "tissidega" makk või mõni algus aastate digi pill, mis te arvate ja kas keegi on näinud mõnda pilti või autot, et mis neil tollal kasutatti, mis pill sellel ülalamainitud AR 90-l oli kas digi või "tissid" . Mis te arvate, kas "tissid" või digi?
PS kui kellegil on pakkuda selline vanakooli välismaa raadio mis on väikese formaadiline (a´la zigulli originaal mööt) siis paluks seda mulle teada anda, ei pea olema töökorras

O: vanakooli raadio ja ka muud kola

#14
Mul on pakkuda
-raadiovastuvõtja/kassetikas Harman/Kardon (mudel no:CH141 Woodbury, New York). Lõpp on ära lõigatud- tehtud dekiks. Töökorras
Hihd 700.-

http://live.hot.ee/gallery/show_image?id=646176" onclick="window.open(this.href);return false;

-autovõim Denon DCA- 3150 uus, pakendis, väga hea, naturaalse heliga (sain kuulata analoogset võimu)
Hind 3000.-

http://live.hot.ee/gallery/show_image?id=645772" onclick="window.open(this.href);return false;

http://live.hot.ee/gallery/show_image?id=645743" onclick="window.open(this.href);return false;