Diisel alfa

#2
üldislet räägivad et need Karksi mehed pidada üles lööma autosid, aga võib kah olla, et saad korraliku aparaadi. Hinnad neil üldjuhul natuke odavamad keskmisest. Olen ise sealt kah mitmeid kordi mööda sõitnud ja teinekord seisavad seal mingise väikese kõksuga kopsikud majaees, vahest on jälle korralikud. Mine tea kuidas juhutub.

Ülidne soovitus on et proovi ära, saad korra vähemalt alfa omanik olla. Pikemas perpektiivis tuleks muidugi mingine
" normaalne " auto vaadata, sest igapäevasõidukiks on natuke palju nõuda et alfa seda täidaks perfektselt.

Diisel alfa

#3
segusilm kirjutas: Pikemas perpektiivis tuleks muidugi mingine
" normaalne " auto vaadata, sest igapäevasõidukiks on natuke palju nõuda et alfa seda täidaks perfektselt.
No mis jutt, 2 aastat ja rohkem täpselt samasugusega igapäev ringi vuranud ja pole häda midagi. Üks hommik olen pidanud auto pärast koju jääma, viga oli relees mis aku kotti tõmbas. Peale kuluosade pole midagi vahetanud. :captain:

Diisel alfa

#5
Ma arvan et teemapüstitaja pidas silmas seda, kuidas makaronimeistritel põllumajandusmasinate tootmine üldiselt õnnestub. Olen isegi selle üle juurelnud, varasema väljalaske kohta olen naistelt saunas kuulnud, et üllatavalt head on tulemused. Äkki oskab keegi põllumeestest sõna sekka ütelda? :P
cron