lukku

#2
Masina hetke väljanägemine peaks olema suht kaugel sellest, mis ta siin piltidel on?

Veljed, sisu jne?
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

lukku

#3
On ikka elu.. ei leidu siis tänapäeval inimest kes selle lõpuks korda teeb?
155, 2x166, 159 ja 75?

lukku

#4
Tore on näha aastaid tagasi enda poolt tehtud pilte müügikuulutust illustreerimas :D

Inimlikust uudishimust küsin, kas läbiv rooste kere juures on korda tehtud või haigutab parempoolse tagaukse avamisel ikka muljetavaldav auk vaateväljas, nii esi- kui tagapamper peaks olema puru sõidetud jne... (sosinal: mis selle auto juures 2400 EUR ehk 37 000EEK maksab ?)
:icon_think:

lukku

#5
Oi ma ei või... Ma olen parem vait. :lol:

lukku

#6
see on ju selge, 20 000 on number ja siis 10 tuhat auto ja 7 tuhat tuuning
Aga hetkeseisuga pilte võiks teha ikka, hind hinnaks.

lukku

#7
hetkeseisuga pilte saab homme . Kuna endal on valida kas maja või auto siis hetkel valiks maja ja müüks auto tõsisele huvilisele maha kes teda edasi ehitaks kuna endal kahjuks jaks puudub selleks. autot on hoitud väga hästi peale seda kui ta sattus minu kätese. on tekkind huvilisi soomes autovastu aga mõtlesin et pakun ka eestis müüa, kui ei teki lähiajal ostjat eestis siis saab selle auto teekond olema edaspidi soome vabariigis.

lukku

#8
Soome ei pruugigi olla halb valik... edu müügitegevusele !

lukku

#10
Selle hinnaga võib vist küll kohe laeva peale ära panna ja soome saata, aga mine sa tea, äkki leidub siiski kedagi, kes tahaks.

lukku

#11
Ma selles sommide ostmises pole nii kindel, st mul ju ka masin müügis. See, et 2x nädalas ilmub keegi mees, kes kohe istub laeva ja viib ära.... "kindlaid" ostjaid piisavalt. Uuritakse, nutetakse hinna pärast, et neil lisandub veel automaks jne. Kui inimene kohal ja raha peos, siis võib müügist soome rääkida
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

lukku

#12
arvestada veel seda et see masin tundub nagu autoärikate rida.Kõik algas siis kuskil aasta-poolteist tagasi kui esimest korda nägin teda streetrace.ee foorumis müügis 13k,siis paugust oli pool otsa väänatud summale jne on see hind tõusnud. 8) Aga äkki tõuseb fööniks uuesti tuhast,krt seda teab ::itpnt::

lukku

#13
Nu mis siis oleks realne hind teiearust mida küsida sellise masina eest???????

lukku

#14
:icon_hi: no hinnaks reaalselt 15 000-20 000 ehk maksimaalselt, sest autol on väga ilusaid detaile küljes, kuid enamus asju naq näiteks stange, on lihtsam uus teha kui vana lappida. Vanemat 164-ja ostes kindlasti uurida, mis seisus on tõstekohad ja tagumised poolraamid(bensiinipaagi kõrval) ja tagatippuks tagasilla tala olukord.

lukku

#15
auto hetkel seisab kuna ei hakka teda talvel kahjustama.

See on hea lause,kuskil siin foorumis käis pilt läbi kus terve talve vedeles kuskil teeääres lumehanges,audio pandi pihta ja lukkud lõhuti ära. Kurat kui keegi selle vaid korda teeks.siin täes hiilguses pildid ka. 8)

http://www.carrating.org/car.php?1661" onclick="window.open(this.href);return false;
cron