oleks abi tarvis

#1
nimelt hakkan tegema lõpputööd piduri süsteemi modifitseerimise teemal, seega ehk leidub kellelgi ka eesti keelset materjali selle kohta... või on häid soovitusi kust materjali otsida... eriti tore oleks alfaga seonduv materjal... :D

oleks abi tarvis

#2
arvatavasti tead juba igasugu eestikeelsetest raamatutest kõike ->neid nii vähe lihtsalt (tehnilist kirjandust peale vene aja lõppu meil ju praktiliselt ilmunud ei ole)



mida nimelt modifitseerimise lõputöö all silmas pead (kas nn. projektiplaani koos veidikese teoreetilise osaga või puhast teooriat)



kui alfalaadset projekti, siis Movit.de suht pädev leht, kui seal veidi kaevata viitsid :wink:



ehk siis-> palun natuke rohkem infot, et paremini aru saada, mida Sul vaja on :wink:
Tegelikult ma olen normaalne....

oleks abi tarvis

#6
nu...kui need pole joonised just originaal süsteemist siis jah :) kuigi ega süsteemis just midagi eriti ei muutu... aga äkki teab keegi lehekülge keraamilistest piduriketastest? -kus oleks juttu nendest... :twisted: :?:

oleks abi tarvis

#7
:D

olen katsunud neid... aga väga palju tehnilist infot ei oma kahjuks...

kui sa just rinkaprojektini ei taha modifitseerida siis peaks lõpukaks ehk sobima ka suuremad kettad... drillitud ja soonilised... vängemad sadulad ja suuremad klotsid?



noh ja metallkettaid on ju ka 3 kihilisi... kunagi oli vist tehnikamaailmas pikemalt jutu neist... vat see oleks juba tase...

oleks abi tarvis

#8
Kui sa vene keelt oskaks :P - mul olemas tuuning-ajakiri mis on täiesti pühjendatud pidurite tuunimisele/modimisele 2108/9 ladadel, alates klotsidest, lõpetades rõhuregulaatoritega :lol: Päris asjalik jutt + head illustratsioonid kogu protsessile.

oleks abi tarvis

#12
VML kirjutas:... ei ole veel ka eriti tõsiselt asjakallale asunud...


:lol: oh millal ükskord koolilõpetajad õpivad, et lõputöö esitamise tähtaeg miinus viis päeva ei ole piisav aeg töö tegemiseks :lol:



kusjuures müstika on selles, et peaaegu alati saab töö ikkagi valmis :wink:
Tegelikult ma olen normaalne....
cron