M: 2x155

#1
Süda tilgub verd...aga selline variant. Ma ilmtingimata ei pushi seda, ma teen neid müües teene:)
Olen nõus müüma oma mõlemad 155-d, kuna aeg tiksub sinna, et tahaks midagi muud proovida (156 näiteks)
Ja võtta endale varsti üks teine 155 projektiks (saladus)

Niisiis

Punane (Rosso 130, vt ka kasutaja zakalwe autoteemat piltide osas)
1993,
passis 1.8 (67101/102), 93 kw, reaalsuses 2.0 (67202), 104kw (suurejooneline kindlustuspettus)
Toimiv, kehtiva ülevaatusega nord, neid enam väga palju ei ole. Ls 216000. Kere ei mädane kuskilt.
Mootor korras, 2011 sügis uued küünlad, juhtmed, lambda, katalüsaator.
Esisild (õõtsad, amordid juurdekuuluvaga, rooliotsad jne) vahetatud minu poolt vähem kui aasta tagasi, sillastendis ka käidud, tagumised kettad/klotsid kah uuepoolsed.
Parem veovõll saab vahetatud umbes täna.
14' valukad ms rehvidega (veel enamvähem mustriga), miljonimillimeetrise mustriga talvekad (michelin) plekkvelgedel. Praktiliselt uued siis, 1 talv sõitnud.
Vinge zenderi tagaspoiler.
Kõik kellad-viled, a la 2x el. aknatõstukid, el. peeglid, salongi/pagassi valgustus, tagaklaasi soojendus jne (v.a salongikell) toimivad.
Vead: Parempoolne käsipiduritross kahtlane, kapott mõlkis (ajutiselt sinist värvi kapott peal), parem tagumine rattalaager on väsinud, stange needitud (aga korras ja küljes), esivõre lapitud, tagumine vasak ukselink on sinist värvi. Kõlbab sõitmiseks suurepäraselt ja jube mõnus on (minge nt vana-võru maanteele), kui esteetilist elamust esialgu ei otsi või kui viitsib plastikjuppe otsida. Ahjaa, istmed panin ka ilusamad (mustad)
Ja peeglid on ka päikesesirmides, ausalt.

Sinine (Blue armonico met.; pildid liikmete autode teemas jälle)
1997,
1.6TS 88kw (67601, mootor peaks istuma ka esimestele 156-tele ja peotäiele 145/146tele)
WB
Ls 245000
kliimaseade, lahe paneel temperatuuri reguleerimiseks (lcd, nupud, mitte keeratav, äge onju), enamus kelli-vilesid (va salongikell jälle) toimivad, muidu vinge jne. 2x el aknad, el peeglid, PEEGLID PÄIKESESIRMIDES!!111!!LOL, sigavinge sinist värvi salongivalgustuse pirn...you know the rest. Erilisi velgi kaasa anda ei ole. Peal ka gaasiseade, mille saab eraldi realiseerida; vajadusel võin selles osas aidata.
Täiesti toimiva mootoriga auto (eilse seisuga)
Puudub: tagurpidikäik. Kui ma need käigulukustid puhtast entusiasmist korda teen, siis ei puudu.
Kõriseb: variaator (ülla-ülla)
Ise olen saanud taga sõita ainult piiratud hulga kilomeetreid, aga väga mugav ja vaikne on. Veermik suurepärases korras.

Igast jubinaid ja pudipadi varuosadeks leiab ka veel kauba peale.

Ma eelistaks, et nad läheksid komplektis/autodena, mitte varuosadeks, ehkki olen nõus kaaluma ka seda varianti. Vähemalt sinise puhul.
Et siis nende 2 eest kokku küsiks...
ütleme 900 eur.
Ja tingimisruumi väga palju ei annaks, hind on 2 auto eest juba nagunii peaaegu piinlikult madal. Vanarauaks müües saaks pool sellest. Aga kes toimivad 155d vanarauaks müüb saab peksa, eksole. Ega nad naljapärast värvipurkidel reklaampildiks pole.

Ühesõnaga,
pm
või 56827073
Andres
Kellaajad pole olulised. Härra Maurusele võib raha tuua igal ajal.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

M: 2x155

#2
:icon_shocked: :icon_shocked: :icon_shocked:

ja kuskohta ma need nüüd siis Sinu arvates pistma peaksin :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

M: 2x155

#3
Ma võin neid sinu eest ladustada, üht garaažis ja teist nt küüni all, et soojas ja kuivas oleks.
Et kui tahad, siis tule ja võta. Mis see paarsada kilti mehele teeb:)
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

M: 2x155

#4
Kas sa tahad 2est korraga lahti saada ? :D Punast üksi ei saa ?
Alfas are for nice people...

M: 2x155

#5
Ma eelistaks küll jah mõlemast korraga. PÕHIMÕTTELISELT saaks punase üksi ka...et siis ma paneks sinise lihtsalt ise kokku. Nii nalja pärast. Aga ma kardan, et ta puht ajalistel põhjustel jääb jube kauaks seisma. Siis saaks garaaži vabaks jne. Ei tahaks teist õues määndada.
Pikad tööpävad, remont, lapsed you know the rest. Aga ega ma punast nüüd päris tasuta ära ei anna ka.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

M: 2x155

#7
blah, mai tea, pole mõelnud...ma nagu mõlgutasin tervet komplekti. Kui ma sinise kapoti (ja muid pudinaid, nt sobiva rattalaagri, võin ta ise ära ka vahetada) kaasa annan, siis 687.50. Toimiva salongikella saan talle kah muretseda müügi jaoks. Mul palju odavamalt pole teda suurt mõtet müüa: võin taga siis ise kah sõita, kui ta vähemalt enamust järgmise auto hinnast sisse ei too.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

M: 2x155

#8
Rattalaager ja käsipiduritross punasele olemas. Panen lähipäevil külge. Hinda ei tõsta.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

M: 2x155

#9
Lock this shit up.

Kuna kiirmüügihinnaga need ei läinud, ja ma olen punasesse hulganisti investeerinud, siis ma võtan selle kuulutuse tagasi.
155 nord on liiga hea, et teda müüa;
155 1,6 16v (vahetult enne 156, sama mootor) on liiga halb, et teda müüa

Küsige 3 kuu pärast uuesti, aga siis ainult 1.6 16v-d (sinist)

tänud ette.
Vähemalt tõi see müügikuulutus mulle peotäie varuosi/nende pakkumisi
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

M: 2x155

#10
ts kirjutas::icon_shocked: :icon_shocked: :icon_shocked:

ja kuskohta ma need nüüd siis Sinu arvates pistma peaksin :mrgreen:
Dääm- neli kuud hiljem on see siis lahendatud :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....
cron