Küsimus adminnile

#4
selline küsimus, et liitusin foorumiga ja arvasin esimese hooga, et vat lahe ja lõpuks pääseb ka alfaomanike ehk koguni klubi ringi... ag tuleb välja, et klubi jaoks alfa omamisest on veel vähe ja tuleks kuidagi tõsuta priviligeeritud staatusesse...



mis ma tegema pean, et klubi foorumit kasvõi lugeda?

Küsimus adminnile

#8
E.T. kirjutas:selline küsimus, et liitusin foorumiga ja arvasin esimese hooga, et vat lahe ja lõpuks pääseb ka alfaomanike ehk koguni klubi ringi... ag tuleb välja, et klubi jaoks alfa omamisest on veel vähe ja tuleks kuidagi tõsuta priviligeeritud staatusesse...

mis ma tegema pean, et klubi foorumit kasvõi lugeda?


klubi alafoorum on esialgselt mõeldud klubiliikmete omavaheliseks suhtluseks

ja ei ole veel tegelikult aktiivselt kasutuses. juhul kui keegi klubi liikmetest

soovib sinna ligipääsu siis võiks seda teha Stihl-i kaudu, kes peaks enamvähem

teadma liikmete seisu. Juhul kui saan Stihlilt kinnituse soovija klubiliikme staatuse

kohta siis teen ka koheselt ligipääsu. ;)



klubiliikmeks saamine ei tohiks ka teab mis keeruline asi olla :)

Küsimus adminnile

#9
[Apache] kirjutas:klubiliikmeks saamine ei tohiks ka teab mis keeruline asi olla :)


vat ei tea, saatsin 2004.a. suvel eerole itaaliaautost maili küsimusega klubilisest liikumisest ja sain vastuse, et ega tegelikkuses suurt klubilist läbikäimist ei olegi... kutsus veel bella italiale finnide maale kuhu ma kahjuks ei saanud minna... sellega on see asi senimaani piirdunud

Küsimus adminnile

#10
E.T. kirjutas:vat ei tea, saatsin 2004.a. suvel eerole itaaliaautost maili küsimusega klubilisest liikumisest ja sain vastuse, et ega tegelikkuses suurt klubilist läbikäimist ei olegi... kutsus veel bella italiale finnide maale kuhu ma kahjuks ei saanud minna... sellega on see asi senimaani piirdunud


a kontakteeru Stihliga näiteks, äkki ta oskab midagi täpsemalt öelda asja kohta. 8)
cron