Alfa Romeo 156 TS (alfaarmastus)

#16
Jaa, jube närvi ajab, ja kui sisse jääb, siis ei saa jälle välja... Siis jälle süüde välja ja üritan võtmega välja kookida... Jääs nagu ka ei saa olla, kuna pole ammu pesulas käinud, et võiks vesi sees olla... Uhan siis korralikult läbi ja teen mitu korda, ehk hakkab liikuma...

Alfa Romeo 156 TS (alfaarmastus)

#17
Slicer kirjutas:Mul ka oma GTA'l sama teema. Vahepeal võtsin WD40(selle peenikese pihusti toruga) lükkasin igast praost sisse ja oi oi kui jube mustus hakkas välja voolama, kuid see hoidis asja nii mõned nädalad korras. Tuleks käepide küljest võtta ja ilusti ära puhastada seestpoolt. Kuid see eeldab terve ukse paneeli mahavõtmist!
WD40 ei ole õli. Kui sellega läbi pesed siis tuleb pärast veel õlitada ka. Kui seda ei tee siis varsti jälle nupp kinni.

Alfa Romeo 156 TS (alfaarmastus)

#19
Slicer kirjutas:Mul ka oma GTA'l sama teema. Vahepeal võtsin WD40(selle peenikese pihusti toruga) lükkasin igast praost sisse ja oi oi kui jube mustus hakkas välja voolama, kuid see hoidis asja nii mõned nädalad korras. Tuleks käepide küljest võtta ja ilusti ära puhastada seestpoolt. Kuid see eeldab terve ukse paneeli mahavõtmist!
wd 40 kõlbab põhimõtteliselt ainult pesuks, kuna aja möödudes kuivab ta ära ja moodustab libeda pinna asemel kareda.ise keerasin selle kruvi ära mis linki kinni hoiab ja sealt lasin sisse õli mille koostises on PTFE samal ajal nuppu sisse vajutades, senikaua on toiminud.

Alfa Romeo 156 TS (alfaarmastus)

#20
alfaarmastus kirjutas: Ja olen puhastanud ja kõike teinud aga ikka jäävad aeg ajalt kinni :S Nõme..
3 varianti:
1) ignoreerida ja lohutada ennast mõttega, et VAHEL nad ju käivad ka
2) põhjalikult puhastada/uued lingid (kesse viitsib ja uued tahavad raha, pealegi saavad neist uutest ka kunagi vanad lingid, millel on sama probleem...nii et mõttetu ju)
3) saavutada õige tunnetus. Täiesti võimalik on leida mingi variant nupu vajutamisel, nii et nad kinni ei jää, mitte päris põhjani vms. Võimalik, et eeldab 2x vajutamist ja on pisut tüütu, aga vähem tüütu kui käepidet kolkida (valus) või võtmega õngitseda (võti võib ära murduda ja siis on teistmoodi valus).
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Alfa Romeo 156 TS (alfaarmastus)

#21
Käsi peab soe olema kui nuppu vajutad. :lol:
Oma sooja peopesa surud vastu nuppu ja soojendad natuke, ning varsti ta liigubki jälle.
Muidugi möödakäijale võib see tegevus kummalisena tunduda.

Olen proovinud ka sellist taktikat, et pärast päevaseid toimetusi autot parkides, olen nuppu vajutanud sisse ja välja mitmeid kordi järjest, vahest ka kindaga nupu pinda nühkinud, ja siis tuppa läinud. Pärast sellist õhtust toimetamist olen märganud, et hommikuti liikus nupp paremini. :mrgreen:

Eks see nupp ongi lihtsalt üks põnev meelelahutus kõige muu juurdekäivaga Alfade juures.

Alfa Romeo 156 TS (alfaarmastus)

#22
Ega see õhtune toimetus sul vähem kahtlane tundu, kui hommikune lingisoojendamine... Õhkaks suuga veel sooja hinge auru peale...


Aga õnneks nüüd soe ja järgmine talv mõtleb uuesti selle peale.
cron